Drukuj  

Nowa odsłona strony rocznika 'Zagłada Żydów. Studia i Materiały'


Nowa odsłona strony rocznika 'Zagłada Żydów. Studia i Materiały'

09.12.2020 09:02:50


 
Prezentujemy nową odsłonę strony internetowej naszego rocznika „Zagłada Żydów. Studia i Materiały”. Witryna zintegrowana z systemem Open Journal Systems stanowi jednocześnie pełne zaplecze redakcyjne – od zgłoszenia, przez recenzje, pracę redakcyjną, aż do publikacji artykułu.
 


Nowa strona rocznika "Zagłada Żydów. Studia i Materiały"
www.zagladazydow.pl

Z prawdziwą dumą prezentujemy nową odsłonę strony internetowej naszego rocznika „Zagłada Żydów. Studia i Materiały”. Witryna zintegrowana z systemem Open Journal Systems stanowi jednocześnie pełne zaplecze redakcyjne – od zgłoszenia, przez recenzje, pracę redakcyjną, aż do publikacji artykułu.

Przed nami jeszcze nieco pracy – do zdeponowania pozostało trochę brakujących artykułów z numerów w edycji polsko i anglojęzycznej. Nadal musimy uzupełnić część informacji i tłumaczeń. Jednak już teraz chcemy podzielić się z Państwem dostępem do serwisu w wersji 0.9
 
A teraz najważniejsze - WSZYSTKIE ARTYKUŁY (zarówno bieżące, jak i archiwalne) udostępniamy w formule Open Access z pełnym dostępem do plików PDF. Przegląd numerów uzyskać można poprzez sekcję ‘Archiwum/Spis i zawartość numerów’. Artykuły obudowane są metadanymi w postaci not o autorach, abstraktów, słów kluczowych, numerów DOI, formatów cytowań, odwołań do innych tekstów autora. Sukcesywnie uzupełniamy także bibliografie załącznikowe. 
 
W sekcji ‘Dla autorów’ znajdą Państwo także wskazówki dotyczące przygotowania i zgłaszania tekstów oraz ‘Calls for Articles’.
 
Już teraz można zapoznać się z zawartością i abstraktami artykułów NAJNOWSZEGO NUMERU 16. R. 2020, który ukaże się już niebawem.

 


Copyright © tekst i zdjęcia  Centrum Badań nad Zagładą Żydów IFiS PAN [jeżeli nie zaznaczono inaczej]
www.holocaustresearch.pl